top of page
 • Obrázek autora4funyachting

Kolik stojí dovolená na jachtě v Chorvatsku s 4Fun Yachting

Aktualizováno: 16. 2.

Kolik stojí dovolená na jachtě? Mnoho lidí si myslí, že strávit nezapomenutelný týden na luxusní jachtě nebo katamaránu na Jadranu je velmi nákladné a mimo jejich rozpočet na dovolenou. Není to pravda.


Cena za takový týden s 4Fun Yachting je dnes cenově srovnatelná například s týdnem v lepším penzionu u přehrady v Čechách. Ale na rozdíl od týdne s nejistým počasím v Česku, u nás vás od průzračného moře dělí jen 2 metry paluby, máte vysoký komfort ubytování, jste sami, nebo se svými blízkými, na klidném moři okolo s nádhernou přírodou, neruší vás přeplněné pláže a hotelové restaurace. Můžete vychutnávat mořské plody na grilu přímo na palubě jachty, zažít taneční večer pod hvězdami a nebo jen tak popíjet prosecco na přídi katamaránu se svými přáteli, nikým nerušeni.


Navíc naši kapitáni jsou vám na moři k dispozici 24/7 a postarají se o vaše pohodlí a bezpečnost. Vy si budete jen užívat dovolenou na jachtě a vychutnávat jedinečné okamžiky.


Katamarán
Katamarán

Jaký zvolit termín pro dovolenou na plachetnici nebo katamaránu


Cena je především ovlivněná termínem plavby - nejdražší pronájem lodě a hlavně nejvíce turistů na moři je v termínech od poloviny června do poloviny září. V těchto měsících je Jadran plný jachet a těžko se hledá prázdná zátoka na kotvení. I ceny v místních restauracích a celkově služeb jsou nejvyšší. Proto se snažíme termínově vyvážit nádherné zážitky z prázdných zátok, teplého moře a turistických služeb s finanční náročností.


Nádherné jsou plavby od začátku května, kdy je moře téměř poloprázdné, slunce už hřeje a opaluje a majitelé restaurací na ostrovech nás vítají s otevřenou náručí.

Také od poloviny září, kdy u nás již pomalu začíná podzim, je moře teplé a slunce hřeje, ceny služeb klesají, majitelé restaurací končí sezónu, snižují ceny a celkově je na moři větší klid.


Samozřejmě i dovolená na jachtě v sezóně má své kouzlo (stabilní teplé počasí, teplé moře, párty kluby plné lidí z celého světa). My jsme připraveni vyhovět individuálním požadavkům zákazníků a domluvit plavbu v jakýkoliv termín.


Kotvení v zátoce
Kotvení v zátoce

Celkové náklady na plavbu


Poplatek uvedený na našich stránkách u jednotlivých plaveb zahrnuje:


 • 7 denní plavbu na jachtě

 • Služby skippera + co-skippera

 • Lůžkoviny

 • Závěrečný úklid lodě

 • Pojištění jachty

 • Turistické taxy

 • Poplatky za kotvení v domovském přístavu

 • Palivo spotřebované během plavby na motor


Dále je nutné počítat s vedlejšími náklady (poplatek nezahrnuje):


 • Doprava autem z Prahy - osobní auto pro 4 osoby cca 6.000,-czk včetně dálničních poplatků a parkování v maríně

 • Doprava letecky z Prahy do Splitu, Zadaru - nízkonákladové společnosti zpáteční letenka cca 6.000,-czk/osoba

 • Proviant - nákup místních potravin a nápojů na plavbu do 100€/osoba/týden

 • Cestovní pojištění (nutno sjednat připojištění na rizikové sporty) - cca 350,-czk/osoba/týden

 • Poplatky za kotvení v jiné než domovské maríně - tato částka velmi záleží na přání posádky, jak často budeme nocovat na městských molech, bójích, nebo kotvit v zátokách - 30€ - 100€/osoba/týden

 • Společné večeře v restauraci - 30€ - 60€/osoba/večer


Tyto vedlejší náklady se samozřejmě mohou lišit podle způsobu pojetí plavby, počasí a vašich individuálních přání.


Při každé plavbě klademe důraz na váš komfort, bezpečnost, diskrétnost a celkovou pohodu během celého týdne. V poskytování služeb vycházíme z osobních mnohaletých zkušeností z této oblasti a nabízíme jedinečné zážitky za nejlepší možnou cenu.Váš 4Fun Yachting team.

26 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kommentare


bottom of page