top of page
  • Obrázek autora4funyachting

Jak zažít nezapomenutelnou plavbu na luxusní jachtě po Jadranu s přáteli nebo rodinou

Aktualizováno: 31. 1.

Abyste zažili relaxační, dobrodružnou nebo párty plavbu na luxusní jachtě a katamaránu po Jadranu, nemusíte mít žádnou kapitánskou licenci. Můžete si užívat bezstarostnou plavbu kolem Chorvatského pobřeží spolu s našimi kapitány Mártym a Dejvem, kteří se postarají o vaše pohodlí a zároveň bezpečí. Relax i párty můžete zažívat na jachtě a katamaránu každý den i noc.


Katamarán podvodní světlo
Večerní relax

Stačí k tomu pár kroků


  • na našich stránkách www.4funyachting.cz/plavby si najdete termín a typ plavby, která vyhovuje vašim představám, případně nás kontaktujete přímo s individuálními požadavky, kterým rádi vyhovíme

  • po objednání požadovaného počtu míst vás budeme kontaktovat mailem a pošleme všechny potřebné dokumenty (fakturu, všeobecné podmínky a detailní informace o plavbě)

  • po zaplacení poplatku budete informováni o jeho přijetí a tímto okamžikem se můžete začít těšit na plavbu po Jadranu, moře zážitků a luxusní jachtu nebo katamarán, který se stane na 7 dní vaším plovoucím hotelem


Jak to probíhá na místě


Nalodění začíná v sobotu, do maríny dorazíte individuální dopravou odpoledne (dá se domluvit i spolujízda, pokud neznáte ostatní posádku, mailové kontakty poskytneme na vyžádání). Na místě vás již budou čekat naši kapitáni Dejv a Márty a luxusní jachta nebo katamarán. Po vzájemném seznámení posádky (které bývá velmi rychlé a vřelé) se řeší společný nákup proviantu. Na vyžádání můžou nákup zajistit předem naši kapitáni.


Po nalodění a seznámení se s jachtou nebo katamaránem proběhne bezpečnostní školení od našich kapitánů, kde se seznámíte se všemi pravidly na lodi, plánem plavby a dalšími informacemi.


A poté již hurá na moře, vyplouváte!


Západ slunce z paluby jachty
Západ slunce z paluby

Jak to probíhá během plavby


Běžný den na lodi začíná společnou bohatou snídaní na palubě jachty, následuje ranní koupání v průzračném moři a následuje příprava na vyplutí. Následuje plavba pod plachtami do předem stanoveného cíle, během plavby se zastavíme v zátokách na rychlé osvěžení, lehký oběd nebo prohlídku pobřeží ostrovů. K večeru bezpečně zakotvíme v zátoce nebo na městském mole a jdeme na společnou večeři buď do místní konoby a nebo grilujeme mořské plody přímo na palubě jachty nebo katamaránu. Zábava na lodi může pokračovat až do ranních hodin.


Grilování na lodi
Grilování na lodi


Po celý týden vás čeká mnoho zážitků - šnorchlování v zátokách, relax na palubě, vychlazené drinky, návštěvy nejkrásnějších pláží světa, objevování nedotčené přírody na ostrovech i večerní párty na jachtě nebo na pobřeží ve vyhlášených klubech.


Plavba končí v pátek večer v domovské maríně, kde je možné přespat na jachtě do soboty a večer zhodnotit a zavzpomínat na uběhlý týden.


Uvidíme se na palubě!


Tým 4Fun Yachting

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page